:: UBYTOVÁNÍ


 

 

Ubytování exkluzivně přímo od majitele na Jižní Moravě:

Vážený návštěvníku,
dovoluji si Vám nabídnout možnost strávit pěknou dovolenou či víkend v chatě přímo na Jižní Moravě, ve vinohradu, v obci Bukovany. Jako majitel Vám tedy nabízím tuto možnost i na svém webu.

Obec Bukovany se nachází v okrajové části mikroregionu Babí Lom, v těsné blízkosti královského města Kyjova. Jedná se o velmi starou osadu, jejíž hlavní dominantou je rozhledna Bukovanský mlýn s areálem stylového hotelu s restaurací, která nabízí mimo krásné výhledy (město Kyjov, Bílé Karpaty, Chřiby) také výstavní místnost s prezentací uměleckých děl a fotografií ze života obce.
Chata stojí na vlastním a z části oploceném pozemku v okrajové části obce. Jedná se o starší zrekonstruovanou chatu pro 4 osoby obklopenou vinohradem, z které je krásný výhled na zvlněnou okolní krajinu a na rozhlednu Bukovanský mlýn.
Hlavním vchodem z boční strany chaty se vchází na malou chodbu, z které je přístupná společenská místnost (stylový selský nábytek - stoly, židle, lavice, kachlová kamna) s kuchyňským koutem (sekretář), sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+s, umyvadlo, zrcadlo, věšáky) a dřevěné schody do podkroví. V podkroví je ložnice (lůžka, komoda, lampičky, BTV) s balkónem (posezení). U objektu mohou klienti využít venkovní posezení (zahradní nábytek) pod pergolou, otevřené ohniště a přenosný gril. Dle zájmu ubytovaných je možné ochutnat víno majitele a případně si ho i zakoupit.

Chata je určena pro 4 osoby, je nutné si rezervovat celý objekt.
Dále cena za víkend pro dvě osoby 1000,- Kč, dítě do 10 let zdarma a za týdenní pobyt celé chaty je cena 4500,-Kč.

Domácí zvíře je povoleno, ostatní dotazy přímo na telefonním čísle.

Kontakt:
Ing.Lubomír Hýbl, Tel.: +420 605 41 88 02